Urodziny


Zafunduj swojemu maluchowi niezapomniane przyjęcie urodzinowe w Zielonym Centrum. Zapewniamy moc zabawy, uśmiechu i niespodzianek! Przygotowując imprezę urodzinową uwzględniamy indywidualny charakter zabawy, wiek uczestników oraz specjalne życzenia jubilata. Wybierz temat z naszych propozycji lub zaproponuj swój – podejmujemy każde wyzwanie!


logoALOHA PARTY – poczuj gorący Hawajski klimat, będzie taniec Hula, akrobacje sportowe, wykonamy oryginalne naszyjniki, nie zabraknie zabawy z Hula-Hop i limbo.

W CYRKOWYM NAMIOCIE – scenariusz pełen kolorowych zabaw z Klownem i zagadek, będą poszukiwania czerwonego nosa, wizyta w gabinecie luster, łamigłówki i zabawy sprawnościowe oraz taneczne.

INDIAŃSKA WIOSKA – świat Ameryki Południowej stoi przed wami otworem, poznaj jego mieszkańców i ich zwyczaje, zrobimy Indiańskie pióropusze, urządzimy konkurs łuczniczy oraz mini podchody.

OLIMPIADA SPORTOWA – nie lada gratka dla miłośników sportów, zmierz się w konkurencjach indywidualnych i zespołowych, przestrzegaj zasad fair play, sprawdź swoją wiedzę o przepisach i sportowcach.

KRAINA LODU – zapraszamy do mroźnej krainy z Elsą i jej przyjaciółmi, będziemy stroić się na bal, wykonamy śnieżną koronę, nie zabraknie taniec z różdżką oraz wesołych zabaw z Olafem.

WYSPA SKARBÓW – przejdź pirackie testy na spostrzegawczość, zręczność, zdobądź zaufanie kapitana, upodobnij się do pirackiej załogi, a nagroda cię nie minie – mapa do skarbu. Sprawdź czy razem z przyjaciółmi uda się go odnaleźć!

WESOŁA ZAGRODA – zapraszamy do naszego zwierzyńca, to nie lada gratka dla wszystkich małych milusińskich, będą zabawy z ogonkami, papierowe maski, oraz konkurencje sprawnościowe.

PRZEBUDZENIE MOCY – scenariusz dla fanów sagi Gwiezdne Wojny, sprawdź jaka moc drzemie w Tobie, spróbuj sił w walce na miecze, skoncentruj swoją moc, poznaj zakon rycerzy Jedli.

STUMILOWY LAS – gdzie chowają się najlepsi przyjaciele Kubusia Puchatka, skosztuj słodkiego miodku, odnajdź ogon Kłapouchego i brykaj z wesołym Tygryskiem.

ŚWIAT MYSZKI MIKI – witamy u Disneya, sprawdzimy co kryje się w mojej torebce, urządzimy wesołe psikusy, zorganizujemy zabawę taneczną oraz zawody sportowe.


Szczegółowe informacje dostępne pod adresem: urodziny@zielone-centrum.pl

Sprawdź, jak do nas dojechać!

 

Nasz Newsletter to najszybsza informacja o nowościach i promocjach
Zawsze możesz zrezygnować z subskrypcji
Solidarni z Ukrainą
Zielone Centrum