Zielone Centrum kontakt

Kontakt

Galeria Ogrodnicza Zielone Centrum

 



ul. Główna 1C
51-180 Wrocław-Psary

tel. 71 715 92 92

e-mail: sekretariat@zielone-centrum.pl

www.zielone-centrum.pl

Czynne codziennie w godzinach 10:00-19:00


 

 


Kinga Kazubowska- Talaga Zielone Centrum

Menadżer Galerii

Kinga Kazubowska-Talaga

kom. 607 707 074

e-mail: kinga.kazubowska@zielone-centrum.pl

Tomasz Konieczny - Zielone Centrum

Kierownik Galerii

Tomasz Konieczny

tel. 71 715 92 92 wew. 36, kom. 663 555 556

e-mail: tomasz.konieczny@zielone-centrum.pl



Monika Krzyżak - Zielone Centrum

Dział Projektów i B2B

Monika Krzyżak

tel. 71 715 92 92, wew. 33, kom. 693 788 884

e-mail: monika.krzyzak@zielone-centrum.pl

http://www.robimy-ogrody.pl

Wypożyczanie roślin

Wypożyczanie roślin

Joanna Majka

tel. 71 715 92 92 wew. 33, kom. 501 264 460

e-mail: joanna.majka@zielone-centrum.pl

http://www.wypozyczamy-rosliny.pl/



Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów

Katarzyna Karwat-Winnik, Joanna Lis

tel. 71 715 92 92, wew. 24

http://www.robimy-ogrody.pl

Monika Zima - Zielone Centrum

Dział Ogród

Monika Zima

tel. 71 715 92 92, wew. 25, kom. 783 944 446

e-mail: monika.zima@zielone-centrum.pl



Dział dekor

Dział Dekor/Kwiaciarnia

tel. 71 715 92 92, wew. 23, kom. 783 944 447

Kwiaciarnia: kom. 607 627 771

e-mail: dekor@zielone-centrum.pl

dział slow food

Dział Slow Food

Wioletta Bogatek

tel. 71 715 92 92, kom. 663 977 778

e-mail: wioletta.bogatek@zielone-centrum.pl



Witold Szcześniak - Zielone Centrum

Logistyka

Witold Szcześniak

tel. 71 715 92 92 wew. 28

kom. 783 944 445

e-mail: witold.szczesniak@zielone-centrum.pl

Informacja

Informacja

tel. 71 715 92 92, kom. 783 944 448


Nasz Newsletter to najszybsza informacja o nowościach i promocjach
Zawsze możesz zrezygnować z subskrypcji
Zielone Centrum