Kwiaciarnia Wrocław

Kwiaciarnia

Florystyka jest również domeną Zielonego Centrum. Proponujemy Państwu wyjątkowe aranżacje z kwiatów ciętych, bukiety na każdą okazję oraz wiele innych usług.

Bukiety

Oferujemy szeroki wybór kwiatów ciętych. Przechowujemy je w specjalnej chłodni, dzięki czemu nasze florystki przygotują dla Was bukiet z zawsze świeżych kwiatów zgodnie z oczekiwaniami. Możecie Państwo również wybrać jeden z gotowych bukietów. W prezencie otrzymacie od nas odżywkę do kwiatów ciętych oraz cenne wskazówki, jak dbać o ich trwałość. Jeżeli czeka Was długa droga, to kwiaty przygotujemy do transportu.

Uwaga! Nowa promocja!

Przy zakupie bukietu powyżej 50 zł, otrzymujesz bon -20% na następny, dowolny bukiet.

Kompozycje kwiatowe

Kompozycje z kwiatów ciętych i roślin doniczkowych, kosze pełne pachnących kwiatów – przynieś swój ulubiony wazon lub doniczkę, a my pomożemy dobrać do nich rośliny lub wybierz coś z naszego asortymentu – wspólnie stworzymy kompozycję od podstaw.

Swoje usługi oferujemy także w zakresie: kompozycji nagrobnych i wiązanek pogrzebowych.

Florystyka ślubna

Oferujemy całą gamę usług florystycznych: bukiety ślubne i przypinki, bukieciki i stroiki dla świadków, bukiety i kosze kwiatowe dla rodziców, dekoracje kościoła i sali weselej, dekoracje samochodów, pamiątki dla gości. Możecie Państwo również skorzystać z naszej wypożyczalni roślin oraz artykułów dekoracyjnych.

Pakowanie prezentów

Zapakujemy Twój prezent! Mamy szeroki wybór torebek, papierów, wstążek i artykułów do pakowania.

Wielkanoc

Proponujemy pełne kolorów kompozycje z kwiatów ciętych i doniczkowych, ręcznie robione dekoracje na stół oraz wianki wiosenne, które udekorują Wasze drzwi.

Boże Narodzenie

Udekoruj swój dom na Święta – nasze florystki przygotują dla Was wianki adwentowe, stroiki świąteczne na stół oraz wianki na drzwi.

Usługi florystyczne dla firm i instytucji oraz kompozycje na różnego rodzaju eventy także nie są nam obce!

Masz dla nas inne zamówienie specjalne (np. słodkie bukiety, kosze prezentowe itp.)?

Skontaktuj się z nami!

Nasz Newsletter to najszybsza informacja o nowościach i promocjach
Zawsze możesz zrezygnować z subskrypcji
Solidarni z Ukrainą
Zielone Centrum